Tiitlikaitsja Argentina jõudis saalijalgpalli MM-il poolfinaali

Argentina saalijalgpallikoondis 2016
Argentina saalijalgpallikoondis 2016 Autor/allikas: SCANPIX/SPO

Leedus toimuvatel saalijalgpalli ehk futsali maailmameistrivõistlustel on selgunud poolfinalistid. Tiitlikaitsja Argentina läheb vastamisi Brasiilia koondisega ning Portugal kohtub üllataja Kasahstaniga.

Kasahstan oli veerandfinaali kohtumises 24.minutil veel 0:2 kaotusseisus, aga viimastel sekunditel alistati Iraan 3:2. Poofinaalis minnakse vastamisi Portugaliga, kes oli veerandfinaalis 4:3 parem Hispaaniast.

Teises poolfinaalis lähevad vastamisi tiitlikaitsja Argentina ja viiekordne maailmameister Brasiilia. Argentina alistas veeranfinaalis penaltitega 5:4 Venemaa ning Brasiilia oli 1:0 üle Marokost.

Poolfinaalid mängitakse kolmapäeval ja neljapäeval.

Toimetaja: Kirte Katrin Sarevet