Eestis pannakse esmakordselt kokku breiktantsijate koondis, sihiks olümpia

Eestis pannakse esmakordselt kokku breiktantsijate koondis, sihiks olümpia
Eestis pannakse esmakordselt kokku breiktantsijate koondis, sihiks olümpia Autor/allikas: Eesti Tantsuspordi Liit

Esmaspäeval korraldas Eesti Tantsuspordi Liit (ETSL) esmakordselt breiktantsu huviliste ja eestvedaja seas ametliku veebikoosoleku, mis käsitles breiktantsu pääsemist olümpiale. Kõne alla tuli ka rahvuskoondise moodustamine.

Kui siiani on breigivaldkond olnud üle Eesti laiali, siis esimese koosoleku eesmärgiks oli eelkõige informeerida kõiki tegutsevaid breigitantsijaid, treenereid ja klubijuhte olümpiale pääsemise võimalustest ja Eesti Tantsuspordi Liiduga liitumisest.

ETSL-i juhatuse liikme Joel Juhti sõnul on oluline, et liidu ja Eesti breiktantsijate vahel tekiks hea koostöö ja kommuun. Ühe olulise teemana arutleti veel, kuidas tulevikus moodustada Eesti breiktantsu koondis. Juht ütles, et ETSL on juba teinud suure töö, aga uue ala arendamine olümpia eesmärgil on kõigi jaoks ühine suur katsumus. Ta lisas, et koosolek sujus kokkuvõttes positiivselt ja osalejad mõistsid, et ühiselt tegutsedes sünnib rohkem head kui halba.

Toimetaja: Liisi Alamaa

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: