Arsenal pääses Euroopa liigas 1/8-finaali, Hein taas varumeestepingil

Pierre-Emerick Aubameyang

Jalgpalli Euroopa liigas mängiti 1/16-finaalide teine kohtumine. Avamängus Benficaga 1:1 viiki mänginud Arsenal oli korduskohtumises parem 3:2 ning pääses edasi. Meeskonna pingil vaatas varumängijana mängu ka eestlasest väravavaht Karl Jakob Hein.

Arsenal asus kohtumist juhtima 21. minutil, kui täpne oli Pierre-Emerick Aubameyang. Benfica ei jäänud vastust võlgu ning viigistas seisu 43. minutil. Võrku sahistas Diogo Goncalves.

Teisel poolajal asus Benfica 61. minutil Rafa Silva täpsest tabamusest juhtima, kuid kuus minutit hiljem viigistas Arsenal taas seisu. Seekord oli resultatiivne Kieran Tierney. Arsenali võiduvärava lõi 87. minutil aga Aubameyang, mis tähendas, et 1/8-veerandfinaali pääsesid just nemad.

Hein varumeestepingilt seekord väljakule ei pääsenud.