Saint Mary's kaotas, kuid Tass oli tiimi parim lauavõitleja ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Matthias Tass
Matthias Tass Autor/allikas: facebook.com/smcgaels

Matthias Tassi ja Leemet Böckleri kodumeeskond Saint Mary's Gaels sai USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis kirja hooaja teise kaotuse, kui San Diego State Aztecsile jäädi alla 49:74.

Neutraalsel väljakul toimunud kohtumises pandi jõudude vahekord paika juba esimese poolajaga, mille Saint Mary's kaotas 20:40. Ühtlasi lõppes Saint Mary'si kaheksamänguline võiduseeria, kirjutab Korvpall24.ee.

Algviisikus alustanud Tass teenis mänguaega 25 minutit, viskas neli punkti (kahesed 2/9), võttis meeskonna parimana seitse lauapalli ja andis kaks resultatiivset söötu. Böckler ei saanud teist mängu järjest meeskonda aidata.

San Diego State'i näol on tegemist ilmselt tugevaima vastasega, kellega Saint Mary's sel hooajal rinda on pistnud.

Saint Mary's jätkab hooaega kaheksa võidu ja kahe kaotusega, San Diego State sai ühe kaotuse kõrvale kuuenda võidu.