Tass ja Böckler aitasid koduülikooli viienda järjestikuse võiduni ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Matthias Tass
Matthias Tass Autor/allikas: facebook.com/smcgaels

Matthias Tassi ja Leemet Böckleri kodumeeskond Saint Mary's Gaels sai USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis ühe kaotuse kõrvale viienda võidu, kui alistas koduväljakul 73:61 (38:29) seni kaotuseta püsinud UTEP Minersi.

Algviisikus alustanud Tass mängis 28 minutit, mille jooksul viskas meeskonna paremuselt teise korvikütina 14 punkti (kahesed 5/10, vabavisked 4/5), hankis viis lauapalli ja andis ühe resultatiivse söödu. Tassist rohkem punkte viskas võitjate poolel vaid Tommy Kuhse, kes kogus oma NCAA-karjääri rekordit tähistavad 24 silma, kirjutab Korvpall24.ee.

Äsja lääneranniku konverentsi nädala uustulnukaks valitud Böckler sai seekord platsile vaid viieks minutiks. Ühtegi pealeviset ta selle ajaga ei sooritanud, küll aga blokeeris ühe vastaste pealeviske.

Läinud öösel käis väljakul ka Carlos Jürgens, kelle kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles kaotas võõrsil tugevale Oklahoma State Cowboysile 78:83 (31:32). Pingilt sekkunud Jürgens sai mänguaega 18 minutit, kuid selle ajaga punktiarvet avada ei suutnud (kahesed 0/1).