Tiitlipretendendid City ja Liverpool leppisid viiki, Leicester tõusis liidriks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Manchester City - Liverpool
Manchester City - Liverpool Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas mängisid tiitlikaitsja Liverpool ja mullune meister Manchester City 1:1 viiki.

Tempokat kohtumist läks 13. mänguminutil juhtima Liverpool, kui Mohamed Salah realiseeris Sadio Mane teenitud penalti. City viigistas seisu 31. minutil, mil Kevin De Bruyne söödust sai jala valgeks Gabriel Jesus. Avapoolaja lõpus oli Manchesteri meeskonnal kasutada ka 11 meetri karistuslöök, aga Kevin De Bruyne löök läks Liverpooli väravast mööda.

Kaheksa vooru järel hõivas liigatabelis esikoha Leicester City, kes sai pühapäeval jagu Wolverhampton Wanderersist 1:0. Mängu ainsa värava lõi 15. minutil penaltist Jamie Vardy.

Võidulisa teenis ka teisele kohale tõusnud Tottenham Hotspur, kes alistas Harry Kane'i 88. minuti tabamusest West Bromwich Albioni.