Viljandi Tulevik võttis karikasarjas kaheksaväravalise võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Viljandi Tulevik
Viljandi Tulevik Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Kolmapäeval peetud Tipneri jalgpalli karikavõistluste kaheksandikfinaalmängus alistas Viljandi Tulevik võõrsil FC Kose 8:0.

Oru põhikooli staadionil 65 pealtvaataja ees peetud kohtumises läks Tulevik kohtumist juhtima 15. minutil, mil penaltist skooris Herol Riiberg, kes oli täpne ka 38. minutil. Avapoolajal skoorisid veel Nikita Komissarov (17.), Rainer Peips (28., 43.).

Teisel poolajal lõi Viljandi eest kaks väravat Pavel Martin (60., 77.), ühe värava sai kirja Alex Roosalu.