Konstantin Vassiljev: need mängijad on hetkel parimad, mis meil on

Eesti meeste jalgpallikoondis alustas laupäeval uut Rahvuste liiga hooaega, jäädes Tallinnas peetud avamängus Gruusiale alla 0:1. Kaptenipaela kandnud Konstantin Vassiljev tunnistab, et vastane oli täna selgelt kvaliteetsem.

"Kui ma ei eksi, siis me ei löönud mitte ühtegi lööki raami. Siis on kindlasti raske [väravaid lüüa]," tunnistab Vassiljev. "Siin on palju mõtteainet ja parandamisruumi. Ründefaas meil väga ei õnnestunud ja sel tasemel on raske midagi saavutada."

Kuidas saaks Eesti oma mängupilti parandada? "Kui mängid liiga palju ilma pallita, siis tahad mingil rünnakul võib-olla pikemalt mängida. See mõte 20 meetri pealt lüüa ei tule pähe. Vastane oli täna meist kvaliteetsem. Viimasel kolmandikul me väga ohtlikud ei olnud ja see on praegu see vahe."

Eesti järgmine mäng on juba teisipäeval Armeeniaga ja Vassiljev tunnistab, et vigade parandus tuleb teha kiiresti. "Peame [end käima] saama. Siin ei ole midagi kurta. Arusaadav, et mäng täna ei õnnestunud, aga kahe päeva pärast on järgmine mäng."

"Peame valmis olema, taastuma ja loodame, et läheb paremaks. Uued mängijad, aga seda juhtub kõigil. Need mängijad on sel hetkel parimad, mis meil on. Peame hakkama mängima omal tasemel, võib-olla täna kõik ei andnud maksimumi."

Koondise kaitsja Karol Metsa hinnangul lubati grusiinidele liialt mänguruumi. "Ma arvan, et peamiselt jäime alla esimesel poolajal. Pressingus ei suutnud neid kinni panna ja nad leidsid vabad käigud üles. Teisel poolajal meie mängupilt oluliselt paranes. Andsime esimesel poolajal initsiatiivi käest ja see jättis mõru maitse suhu."

"Meil ei ole surmameeleolu. Teame, mida suudame ja teisipäeval on uus mäng. Me ei saa kaua pead maas hoida, peame üles tõusma ja edasi minema," lisas Mets.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: