Kuressaare karikamäng läks lisaajale, aga jäi seal elektri kadumise tõttu pooleli ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Premium liiga kohtumine Tallinna FCI Levadia ja FC Kuressaare vahel
Premium liiga kohtumine Tallinna FCI Levadia ja FC Kuressaare vahel Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Eesti jalgpalli kõrgliigas kaheksandat kohta hoidev FC Kuressaare sõitis Evald Tipneri karikavõistluste 1/32-finaalis külla tugevuselt neljanda liiga klubile FCI Tallinnale ja sai omale hirmus pika õhtu.

Kell 20.45 Infoneti Lasnamäe staadionil alanud mängus tuli esimest väravat oodata veidi üle poole tunni, kui Kuressaare kaitsjad ei suutnud ära jagada, kes pallile läheb ning Nikita Grankin rikošeti abil mänguvahendi võrku lajatas - 1:0 II liigas mängivale FCI-le, vahendab Soccernet.ee.

Kuressaare jõudis viigiväravani alles 56. minutil, kui võrku sahistas Silver Alex Kelder, ent mängu lõpp läks jälle teravaks. 81. minutil viis Martin Eensalu FCI taas juhtima, kui realiseeris penalti, mille oli põhjustanud Sten Penzev. 90. minutil suutis Kuressaare suvine ründetäiendus Mattias Männilaan aga standardolukorra järel seisu viigistada 2:2 peale, viies kohtumise lisaajale.

Lisaaega jõuti mängida aga 17 minutit, kuniks Infoneti Lasnamäe staadionil kadus elekter ja väljakut valgustanud prožektorid kustusid. Kell oli siis 23 - sel ajal pidavatki valgustus staadionil iga päev kustuma. Kustumise vältimiseks olevat enne mängu käinud elektrik, ent sellest abi ei olnud.

Kell 23.20 paiku läks valgustus uuesti põlema, kuid võistkondade soojenduse järel kustusid tuled taas ja mäng katkestati. Suure tõenäosusega kohtuvad meeskonnad uuesti neljapäeva õhtul, mil mängitakse viimased 12 minutit samades koosseisudes lõpuni. Kui selle ajaga väravat ei lööda, järgneb penaltiseeria.