Milano Inter tõusis Itaalias teiseks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Lautaro Martinez (Milano Inter)
Lautaro Martinez (Milano Inter) Autor/allikas: SCANPIX / Imago Sport

Milano Inter alistas Itaalia jalgpalli kõrgliiga 32. vooru kohtumises kodus AC Torino 3:1 ja kerkis tabelis teisele positsioonile.

Andrea Belotti viis 17. minutil Torino juhtima, aga teise poolajaga kallutas Inter mängu enda kasuks: väravani jõudsid Ashley Young (49. minutil), Diego Godin (51.) ja Lautaro Martinez (61.).

Nii Interil kui ka Laziol on liigatabelis 68 punkti ja omavahelised mängud viigis, kuid üldine väravatevahe annab hetkel napi eelise Milano klubile (+34 vs +33). Neist vaid punkti kaugusel on Atalanta. Liider Torino Juventusel on 76 silma.