Viis väravat löönud Atletico tõusis Meistrite liiga kohale ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Madridi Atletico
Madridi Atletico Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Hispaania jalgpalli kõrgliigas teenis kolmapäeval olulist võidulisa Madridi Atletico, kes alistas võõrsil Osasuna koguni 5:0.

Külalised pealinnast läksid kohtumist juhtima 27. minutil, mil skoori avas Joao Felix.

Suurem väravasadu sai alguse aga teisel poolajal, kui Atletico sai kirja veel neli tabamust. Esmalt lõi enda teise värava Joao Felix ning viimase kümne minutiga said jala valgeks veel Marcos Llorente, Alvaro Morata ja Yannick Carrasco.

Võiduga tõusis 49 punkti kogunud Atletico tabelis neljandaks, jäädes kolmandat kohta hoidvast Sevillast maha kahe punktiga. Viiendal tabelireal paiknev Real Sociedad, kes on pidanud ühe kohtumise vähem, jääb Atleticost omakorda maha kahe silmaga.