Veteranründaja värav päästis heas hoos uustulnukale punkti ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Roberto Soldado väravat tähistamas
Roberto Soldado väravat tähistamas Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Hispaania jalgpalli kõrgliigas peeti esmaspäeva õhtul põnevuskohtumine, kui Real Betis ja Granada lõid mängu viimase viie minutiga kolm väravat ning leppisid lõpuks 2:2 viiki.

Pärast seda, kui Carlos Fernandez oli külalised Granadast 29. minutil juhtima viinud, oodati Benito Villamarini staadionil järgmist väravat pea tund aega.

85. minutil viigistas Sergio Canales penaltist ning kolm minutit hiljem viis Cristian Tello Betisi juba 2:1 juhtima, kuid matši esimesel lisaminutil päästis endine koondislane, 35-aastane Roberto Soldado ilusa löögiga Granadale viigipunkti.

Möödunud hooajal Hispaania esiliigas Osasuna järel teise koha saanud ning kaheaastase vahe järel taas kõrgliigasse tõusnud Granada on kaotuseta püsinud seitsmes järjestikuses mängus. 29 vooruga kogutud 42 punkti on nad tõstnud kaheksandale kohale, järgmisena ootab neid ees tähtis kohtumine tabelis nende selja taga oleva Villarrealiga. Betis on 34 punktiga 13. kohal.