Omavärav tõstis Leverkuseni Saksamaal neljandaks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Leverkuseni Bayeri mängijad
Leverkuseni Bayeri mängijad Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas loovutas Leverkuseni Bayer teist vooru järjest punkte, kuid tõusis sellele vaatamata Meistrite liiga kohale.

Schalke läks koduväljakul toimunud kohtumist Daniel Caligiuri 51. minuti penalti järel 1:0 juhtima, Leverkusenile päästis viigipunkti Juan Miranda omavärav kümmekond minutit enne lõpuvilet.

Teises pühapäeval toimunud kohtumises alistas Augsburg Florian Niederlechneri 42. sekundi väravast Mainzi.

Nädala eest tabeliliidrile Müncheni Bayernile 2:4 kaotanud Leverkusen tõusis mööda kaks järjestikust kaotust saanud Mönchengladbachi Borussiast ja leiab end neljandalt tabelirealt. Leverkusen on kogunud 57 punkti, kolmandal kohal olev Leipzigile kaotavad nad viie silmaga. Schalke on 39 punktiga üheksas.