Leipzig lõi Kölnile neli väravat ja hoiab kolmandat kohta ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Dani Olmo lõi Leipzigi neljanda värava
Dani Olmo lõi Leipzigi neljanda värava Autor/allikas: SCANPIX/firo Sportphoto

Saksamaa jalgpalli kõrgliiga 29. vooru kohtumises alistas RB Lepipzig võõral väljakul FC Kölni tulemusega 4:2.

Köln asus mängu kodus juhtima seitsmendal minutil Jhon Cordoba väravast, kuid 13 minutit hiljem viigistas seisus Patrik Schick. 38. minutil viis Lepizigi 2:1 eduseisu Christopher Nkunku ja selles seisus liiguti poolajapausile.

Teise mänguaja alguses skooris Leipzigi ründaja Timo Werner, kuid kaheväravalist eduseisu said külalised nautida vaid viis minutit enne, kui Anthony Modeste jala valgeks sai. Leipzigi neljanda värava autoriks oli 22-aastane hispaanlane Dani Olmo.

Liigatabelis hoiab Leipzig 58 punktiga kolmandat kohta. Eespool on Müncheni Bayern (67) ja Dortmundi Borussia (60). Köln on 34 silmaga 11. positsioonil.