Bremeni Werderi kehv hooaeg jätkus ka pärast pikka pausi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Võidukas Leverkuseni Bayer
Võidukas Leverkuseni Bayer Autor/allikas: SCANPIX/IMAGO SPORT

Saksamaa jalgpalli kõrgliiga esimese vooru pärast enam kui kahe kuu pikkust mängupausi lõpetas Bremeni Werderi ja Leverkuseni Bayeri kohtumine, kus 4:1 võidu noppis külalismeeskond.

26. vooru kohtumist Bremeni kodustaadioni tühjade tribüünide ees läks Leverkusen juhtima 28. minutil, mil Moussa Diaby söödust skooris Kai Havertz. Theodor Gebre Selassie suutis küll vaid kaks minutit hiljem seisu viigistada, aga peagi taastas Havertz enda teise tabamusega külaliste eduseisu.

Teisel poolajal jätkas domineermist Leverkusen. Väravad said kirja veel Mitchell Weiser (61.) ja Kerem Demirbay (78.).

Bremeni jaoks oli tegemist juba hooaja 15. kaotusega. Võidurõõmu tunti viimati 18. jaanuaril ning liigatabelis asutakse 18 silmaga eelviimasel kohal. Leverkusen on seevastu kaotanud sel aastal vaid ühe kohtumise ja 50 punktiga hoitakse viiendat kohta.