Dortmund sai Klavani endiselt koduklubilt üllatuskaotuse ({{commentsTotal}})

Ji Dong-won

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas jätkub tabeliliider Dortmundi Borussia kehv vorm, kui reedel kaotati võõrsil Augsburgile 1:2.

Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavani endine koduklubi Augsburg asus kohtumist juhtima 24. minutil, kui skoori avas Ji Dong-won. Lõuna-Korea äärepoolik sai jala valgeks ka 68. minutil, kui lõi meisterliku sooritusega seisuks 2:0. Üheksa minutit enne normaalaja lõppu suutis Paco Alcacer Mario Götze söödust kaotusseisu ühele väravale vähendada, kuid Augsburg suutis napist eduseisust kohtumise lõpuni kinni hoida.

Dortmund on enda viimasest viiest mängust võitnud vaid ühe: eelmisel nädalavahetusel alistati küll Leverkusen, kuid enne seda tehti kolm viiki. Kaotus Augsburgile tähendab ühtlasi ka seda, et laupäeval mängiv Müncheni Bayern võib võõrsil Mönchengladbachi alistades tõusta Dortmundiga ühele pulgale.