Levadia võitis Venemaa kõrgliigaklubi viie väravaga ({{commentsTotal}})

Tallinna Levadia väravat tähistamas
Tallinna Levadia väravat tähistamas Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Küprosel jätkuvatel poolametlikel Venemaa jalgpalli esiliiga karikavõistlusel jätkas külalistiimina osa võttes FCI Levadia võidukalt, alistades Venemaa kõrgliigas palliva Jekaterinburgi Urali koguni 5:0.

Levadia tegi sotid selgeks juba esimese poolajaga - alates 24. minutist löödi kaheksa minutiga lausa neli väravat, vahendab Delfi Sport. Skoori avas Marek Kaljumäe, 28. minutil lisas värava Maksim Podholjuzin, 29. minutil oli täpne Kirill Nesterov, 32. minutil vaid 16-aastane Artjom Komlov ning lõppskoori vormistas 42. minutil Rasmus Peetson.

Tasub märkida, et Ural oli oma esindusmeeskonnaga juba Küproselt lahkunud, mistõttu mängisid nende eest suuresti duubeltiimi noored.

Levadiat ootab Küprose laagris veel viimane kohtumine, kui mängus üheksandale kohale minnakse vastamisi lätlaste Riga FC-ga.