Levadia kaotas napilt Moskva Spartaki duublile ({{commentsTotal}})

FCI Levadia
FCI Levadia Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Küprosel toimuval FNL Cupil kaotas Tallinna FCI Levadia teisipäeval 0:1 Moskva Spartaki duublile.

Võrdselt alanud kohtumises sai Levadia esimese tagasilöögi 36. minutil, kui kaitsja Marko Lipp rünnakul standardolukorras jalaga vastu Spartaki väravavahi pead lendas ja sellega oma teise kollase kaardi teenis, vahendab Soccernet.ee.

Ülekaalus mängides suutis Spartaki duubel enam võimalusi luua ning 74. minutil jõuti ka tabamuseni, kui Dmitri Markitessov Sergei Lepmetsa topelttõrje ja kaitsjate blokeerimise järel palli võrku virutas. 1:0 seisuga tuline mäng ka lõppes. Kokku jagas kohtunik kahe võistkonna peale koguni kümme kollast kaarti.

Levadial on seega Küprosel kahest mängust kirjas üks minimaalne võit (Kurski Avangardi üle) ja üks minimaalne kaotus.