Tuuli Tomingas: olen ülimalt õnnelik, et pingele vastu pidasin

Tuuli Tomingas
Tuuli Tomingas Autor/allikas: Jarek Jõepera

Tuuli Tomingas kordas täna Salt Lake Citys karjääri parimat tulemust ning saavutas naiste 10 kilomeetri jälitussõidus 14. koha.

"Läksin täna rajale mõttega, et päev on igati korda läinud kui lõpetan 20 parema hulgas," rääkis Tomingas pärast võistlust. "Sellel hooajal on lihtsalt läinud nii, et hea sprindi järel pole jälitussõit kõige paremini õnnestunud. Täna olen ülimalt õnnelik, et pingele vastu pidasin," analüüsib 24-aastane eestlanna.

Võrreldes neljapäeval toimunud sprindidistantsiga, tundis Tomingas ennast rajal paremini. "Täna tundus rada kõvem ja seetõttu ka mind igati soosiv, sõidutunne oli ka parem," lisab neiu. Ka täna kiidab eestlanna suuski taevani. "Suur kummardus hooldetiimile, suusad oli taas jälle üle platsi. Laskumisel läksin vaevata Lisa Vittozzist ja Kaisa Mäkäräinenist mööda. Meie väike tiim on hämmastavalt head tööd teinud," jagub Tomingal tänusõnu.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: