Võimsas hoos Madridi Real alistas kodus mänginud Atletico ({{commentsTotal}})

Gareth Bale ja Vinicius Junior
Gareth Bale ja Vinicius Junior Autor/allikas: AFP/Scanpix

Hispaania kõrgliigas on Madrid Real näitamas lõpuks 13-kordsele Meistrite liiga võitjale kohast mängu ning laupäeval oldi linnaderbis üle Madridi Atleticost 3:1.

Kui eelmisel aastal särasid suurtes mängudes käärlöökidega Cristiano Ronaldo ja Gareth Bale, siis nüüd viis akrobaatilise sooritusega Reali võõral väljakul juhtima kaitsev poolkaitsja Casemiro. Atletico poolelt oli kiire vastus olemas Antoine Griezmannil. Kuna värav löödi täpselt suluseisupiiril, siis läks videokohtunikel aega, et olukord väravakõlbulikuks lugeda, kirjutab Soccernet.ee.

42. minutil sai Viniciuse teenitud penalti järel järjekordse derbivärava kirja Sergio Ramos. Teise poolaja keskel vormistas Gareth Bale oma Reali-karjääri 100. väravaga lõppnumbriteks 3:1.

Madridi Real tõusis võiduga Atleticost mööda, jäädes liider Barcelonast viie silma kaugusele.

Teised tulemused: Getafe - Celta Vigo 3:1, Espanyol - Rayo Vallecano 2:1.