Tottenham Hotspur kukkus nädalaga kahest sarjast välja ({{commentsTotal}})

Crystal Palace - Tottenham Hotspur
Crystal Palace - Tottenham Hotspur Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli tippklubi Tottenham Hotspur kaotas pühapäeval Crystal Palace'ile 0:2 ja langes ühe nädala välja kahest karikasarjast.

Kui neljapäeval alistuti liigakarikasarjas Chelseale, siis täna jäädi pidama Inglismaa karikasarja neljandasse ringi.

Võõrsil Crystal Palace'iga viis Connor Wickham kodumeeskonna juba üheksandal minutil juhtima. Lõppseisu vormistas 34. minutil penaltist Andros Townsend, kes ise on tegelikult just Tottenhami kasvandik.

Märksa paremini läks täna karikakaitsjal Chelseal, kes oli kodus parem esiliigaklubist Sheffield Wednesdayst 3:0 (26. pen, 83. Willian, 65. Callum Hudson-Odoi).