Tobreluts avavõistlusest: Ameerika - Eesti kombo kõige paremini ei toiminud ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Laskesuusatamise MK-hooaeg jätkub Sloveenias Pokljukas, kus on kolmapäeval kavas uue hooaja esimene individuaalne distants: meeste 20 km.

Eesti laskesuusatajad tegid MK-hooaja avastardid pühapäeval, kui nii paaris- kui segateatesõidus saavutati 17. koht. "Eks homme saab muidugi selgema pildi. Paarissegateates ootasime võib-olla natuke enamat, segateates ületasime tegelikult natuke ootusi," rääkis ERR-ile koondise peatreener Indrek Tobreluts.

"Eks peame oma lähtepositsiooni ja eelmiseid aastaid ka vaatama - tegelikult oli võib-olla üks viimaste aastate parimaid segeateatevõistlusi. Read on aga aastaga pigem hõredemaks jäänud kui täienenud. Selles mõttes igati korralik sooritus."

"Tulemus sõltub paljuski sellest, kuidas hooldemeeskond õnnestub," jätkas Tobreluts. "Esimesel võistlusel see Ameerika - Eesti kombo kõige paremini ei toiminud, tegelikult oli meil päris palju segadust. Võtab natuke aega, enne kui see asi toimima saab. Tuli väikeseid üllatusi, millest pikemalt rääkima ei hakkaks."

"Homme on laskmisel väga palju kaalu ja seal on vaja õnnestuda," rääkis Tobreluts kolmapäevasest 20 km distantsist. "Lasketiir ise ei ole väga keeruline ja olud on olnud suhteliselt stabiilsed. Ilmselt on siin homme päris palju häid sooritusi, suuri üllatusi palju ei tule. Aga hooaja esimesed stardid, saab näha, mis seisus keegi on. Põnev saab igal juhul olema."

"Neljakilomeetrine ring sai valmis alles eile, looduslikku lund ei ole. Rada iseenesest on väga korralik, aga looduslik lumi puudub."

ETV otseülekanne meeste 20 km distantsilt algab kolmapäeval kell 15.

Toimetaja: Anders Nõmm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: