Flora alustas Euroopa liigat suure kaotusega ({{commentsTotal}})

Maksim Gussev
Maksim Gussev Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Meistrite liigas konkurentsist langenud FC Flora alustas Euroopa liigat, jäädes teise eelringi avakohtumises võõrsil suurelt 0:5 alla Nikosia APOEL-ile.

2012. aastal Meistrite liigas veerandfinaali jõudnud ja ka mullu alagrupiturniiril mänginud APOEL asus koduväljakul kohtumist 25. minutil Yohan Tavaresi väravast juhtima, 44. minutil viis Lucas Souza võõrustajad 2:0 juhtima. Pausilt naastes teenis APOEL penalti, mille Nuno Moraid 47. minutil ka realiseeris. 73. minutil oli täpne Roland Sallai ning viis minutit hiljem vormistas lõppskoori Dellatorre.

Flora poolelt oli võimalusi nii Rauno Allikul kui Rauno Sappinenil, aga endist AZ, PSV ja Hollandi U-21 koondise väravavahti Boy Watermani murda ei suudetud.

Korduskohtumine peetakse Tallinnas 2. augustil.