Taanlased jätkasid võidukalt ka Norra vastu ({{commentsTotal}})

{{1526029200000 | amCalendar}}
Taani jäähokikoondis
Taani jäähokikoondis Autor/allikas: AFP/Scanpix

Taanis jätkuvatel jäähoki maailmameistrivõistlustel teenis võõrustajamaa võistkond teise järjestikuse võidu, kui naaberriik Norra alistati B-alagrupi mängus skooriga 3:0.

Võõrustajad asusid mängu juhtima esimese kolmandiku lõpus, kui Nicklas Jensen 20. minutil Philip Larseni söödust taanlased 1:0 ette viis. Sama muster sai jätku ka teisel kolmandikul, kui sama duo tegi 27. minutil seisuks 2:0. Mängu 3:0 lõpptulemuse vormistas 34. minutil Frederik Storm, resultatiivse söödu sai kirja Mikkel Boedker.

Taanlased tegid mängu jooksul 20 pealeviset, norralased kümme. Norra väravavaht Henrik Haukeland tegi kohtumise jooksul 17 tõrjet, taanlaste Frederik Andersen kümme.

Võiduga Norra üle tõusis Taani B-grupis kaheksa punktiga neljandale kohale. Kolm punkti kogunud Norra jätkab eelviimasel ehk seitsmendal tabelireal.

Toimetaja: ERR Sport