Viis vastuseta väravat löönud Napoli noppis kümnenda järjestikuse võidu ({{commentsTotal}})

Napoli mängijad.
Napoli mängijad. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Itaalia jalgpalli kõrgliiga 26. vooru viimases kohtumises alistas tabeliliider Napoli 15. kohal paikneva Cagliari kindlalt 5:0.

Külalistel tuli väravat oodata 29. minutit, kui Allani paremalt äärelt antud söödu vormistas väravaks Jose Maria Callejon. Poolaja lõpus, 42. minutil, kahekordistas Dries Mertens Napoli eduseisu, kui saatis mänguvahendi terava nurga alt võõrustajate väravavahi selja taha.

Napoli väravatesadu sai jätku teisel poolajal kui 61. minutil lisandus väravalööjate sekka Marek Hamšik. 11 minutit hiljem teenis Napoli ka penalti, kui Cagliari kaitsja blokeeris Lorenzo Insigne tehtud pealelöögi kätega. Penalti teeninud Insigne läks seda ka ise lööma ning viis Napoli 4:0 juhtima. Lõppskoori vormistas 90. minutil Marco Rui, kelle täpne karistuslöök tegi seisuks 5:0.

Napoli jaoks oli tegemist nende kümnenda järjestikuse võiduga Itaalia kõrgliigas. Punkte on kaotatud üldse vaid neljal korral – kolm korda on mängitud 0:0 viiki ja korra on tunnistatud Torino Juventuse 1:0 paremust.

26 mängust 69 punkti kogunud Napoli jätkab tabeliliidrina. Teisel kohal paikneval Juventusel on 25 mängust ette näidata 65 punkti.