Saaliliigas jätkavad täiseduga Viimsi, Tartu ja Narva

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliigas mängivast kaheksast meeskonnast jätkavad kahe vooru järel täiseduga Viimsi FC Smsraha, Tartu Vald/Ravens Futsal ja Narva United FC.
Teise vooru keskses kohtumises olid Sillamäel vastamisi eelmise hooaja hõbe Sillamäe FC NPM Silmet ja pronks Viimsi FC Smsraha, kes mõlemad alustasid hooaega kindla võiduga. 432 pealtvaataja ees peetud kohtumises saatis edu külalisi, kes võitsid poolaja 3:1 ja lõid teisel poolajal viigiseisul 4:4 viimase viie minutiga neli vastuseta jäänud väravat. Viimsi 8:4 võitu panustas viie väravaga 21-aastane Serbia leegionär, esimest hooaega Eestis mängiv Milorad Bojic. Kaks väravat lõi võitjate kasuks 29aastane ukrainlane Vitalii Katerynin. Eelmisel hooajal Tallinna FC Cosmosega Eesti meistriks tulnud ning ka käesolevat hooaega eurosarjas FC Cosmose ridades alustanud ja meistrite liiga eelturniiril kolm väravat löönud Katerynin siirdus FC Cosmose hääbumise järel siirdus Viimsi meeskonda. Kaotajate parim oli kahe tabamusega Venemaa kodakondne, eelmise hooaja saaliliiga põhihooaja parim värvakütt Anton Pfening.
Eelmise hooaja neljas Tartu Vald/Ravens Futsal oli võõrsil hädas esimest hooaega meistriliigas mängiva Tallinna FC Bunker Partneriga. Poolaja 3:0 võitnud ja teise poolaja alguses 4:0 juhtinud tartlased lasid pealinlastel poolaja keskel vähem kui kuue minutiga lüüa kolm väravat, kuid mäng lõppes siiski külaliste 4:3 võiduga. Kaks väravat lõi võitjatest Temari Nuuma. Avavoorus Rummu Dünamo vastu koguni üheksa tabamust kirja saanud tartlane Erki Mõttus piirdus seekord ühe söödu ja ühe kollase kaardiga.
Teise võidu sai tabelisse ka Narva United FC, kes Jõgeval oli FC Jõgeva Wolvesist parem 8:5 (4:2), kusjuures veel viis ja pool minutit enne kohtumise lõppu oli seis viigis 5:5. Kolm väravat, neist kaks penaltist lõi Narva kasuks nende kapten Andrei Gornev. Kaks väravat lõid võitjatest Stanislav Bõstrov ja Vitali Kutuzov ning kaotajatest Hardi Lill.
Ka vooru viimases, ainsas pühapäevases kohtumises olid võidukad külalised. Avavoorus kaotuse vastu võtma pidanud meeskondade Rummu Dünamo ja Jõhvi FC Phoenixi Kohilas peetud vastasseisust väljus 9:5 (4:2) võitjana Ida-Virumaa klubi. Mäng oli tasavägisem, kui numbrid näitavad, sest veel seitse minutit enne lõppu olid jõhvilased ees vaid 6:5. Võitjatest lõi USA kodanik Andrei Vrabie neli ja Saksamaa kodanik Vladislav Friesen kolm väravat, kaotajate edukaim oli Vladimir Ivanuško kahe väravaga.
Kahe vooru järel on kuus punkti kogunud Tartu Vald/Ravens Futsal, FC Smsraha ja Narva United FC, kolm punkti on saanud FC NPM Silmet ja FC Phoenix ning punktiarvet pole avanud FC Bunker Partner, Rummu Dünamo ja FC Jõgeva Wolves.
Kõik kolmanda vooru mängu peetakse laupäeval, 4. novembril. Keskses kohtumises on Lähtel vastamisi Tartu Vald/Ravens Futsal - Sillamäe FC NPM Silmet, lisaks on kavas kohtumised Rummu Dünamo - Narva United FC, Tallinna FC Bunker Partner - Jõhvi FC Phoenix ja FC Viimsi FC Smsraha - FC Jõgeva Wolves.