Eesti Uisuliit valis hooaja parimateks Niina Petrõkina ja Mihhail Selevko

Mihhail Selevko
Mihhail Selevko Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Kolmapäeva õhtul autasustas Eesti Uisuliit hooaja pidulikul lõpetamisel hooaja parimaid ilu- ja kiiruisutajaid.

Parimateks iluuisutajateks üksiksõitudes valiti Niina Petrõkina ja Mihhail Selevko. Jäätantsus tunnistati parimaks seenioride paariks Solene Mazingue – Marko Jevgeni Gaidajenko ja parimaks juunioride paariks Tatjana Bunina – Ivan Kuznetsov.

Iluuisutamise edukaimateks treeneriteks tunnistati üksiksõitudes Svetlana Varnavskaja ja Irina Kononova, jäätantsus Lea Rand.

Kiiruisutamises valiti parimaks naiseks Kristiine Kalev ja parimaks meheks Marten Liiv.

Pidulikul lõpetamisel osalesid lisaks meie Eesti parimatele treeneritele ka Marten Liivi treenerid Hollandist Erwin ja Martin ten Hove.

Eriauhinna "Uisuliidu täht" vääriliseks tunnistati kiiruisutamises Marten Liiv (neljandat korda) ja iluuisutamises Mihhail Selevko.

Pidulikule hooaja lõpetamisele eelneval üldkogul valiti ka Eesti Uisuliidule uus seitsmeliikmeline juhatus. Presidendina jätkab Maire Arm, asepresidendiks valiti Vadim Belobrovtsev ja juhatuse liikmeteks Zanna Kulik, Liina Oja, Ere Lusti, Elena Glebova ja Mart Markus.

Toimetaja: Debora Saarnak

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: