Karl Jakob Hein debüteeris Inglismaa esiliigas

Karl Jakob Hein ja Veljko Paunovic
Karl Jakob Hein ja Veljko Paunovic Autor/allikas: Readingfc.co.uk

Eesti jalgpallikoondise väravavaht Karl Jakob Hein mängis esmakordselt Inglismaa esiliigas, olles Readingi eest võõrsil Bristol City vastu platsil kõik 90 minutit.

Antoine Semenyo viis esimese poolaja eelviimasel minutil Bristol City juhtima ja kohe teise poolaja alguses suurendati Michael Morrisoni (Reading) omaväravast edu.

John Swift (Reading) suutis 74. minutil penaltist kaotusseisu vähendada, aga kokkuvõttes lõppes Londoni Arsenalist laenatud Heina debüüt 1:2 kaotusega.

Reading on kaotanud nüüd Inglismaa esiliigas viis kohtumist järjest ja asub 22 punktiga 24 meeskonna konkurentsis 21. real ehk napilt väljalangemistsooni kohal. Meeskond võitis viimati mullu novembri lõpus.

Eelmises kolmes kohtumises võiduta jäänud Bristol City asub tabelis 37 punktiga 16. kohal. Liigat juhib 29 mängust 61 punkti teeninud Fulham, kes edestab kuue silmaga Bournemouthi.