Hein jälgis pingilt, kuidas Readingile löödi neli väravat

Queens Park Rangers - Reading
Queens Park Rangers - Reading Autor/allikas: SCANPIX / PA

Eesti jalgpallikoondise väravavahi Karl Jakob Heina värske koduklubi Reading kaotas Inglismaa esiliigas võõrsil Queens Park Rangersile suurelt 0:4.

QPR-i kasuks tegid avapoolajal skoori Lyndon Dykes (13. ja 35. minutil) ja Luke Amos (37.). Pärast vaheaega vormistas lõppseisu James Dunne (51.).

Hein jälgis kohtumist varumeestepingilt, Readingi väravas seisis meeskonna senine esikinnas Luke Southwood. Tegemist oli Londoni Arsenalist laenatud Heina esimese mänguga uue klubi koosseisus.

Readingil tervikuna läheb Inglismaal kehvalt, sest meeskond on kaotanud nüüd esiliigas viis mängu järjest koondskooriga 4:19 ja asub liigatabelis 24 klubi seas 21. positsioonil. QPR paikneb aga tabeli esimeses otsas neljandal real.