Neljanda liiga klubi lülitas Leverkuseni karikasarjas konkurentsist

RW Esseni meeskonna päevakangelane Simon Engelmann
RW Esseni meeskonna päevakangelane Simon Engelmann Autor/allikas: SCANPIX/TT NYHETSBYRÅN

Saksamaa jalgpalli karikasarja kaheksandikfinaalis alistas tugevuselt neljanda liiga klubi RW Essen koduväljakul lisaaja järel tulemusega 2:1 kõrgliigaklubi Leverkuseni Bayeri.

Kui normaalaeg lõpes väravateta viigiga, siis lisaaja 105. meeskonnal asus Leverkusen Leon Bailey väravast juhtima. Essen ei andnud aga alla ning viigistas kolm minutit hiljem seisu Oguzhan Kefkiri täpsest tabamusest.

Võiduvärava lõi tugevuselt neljanda liiga klubile Simon Engelmann. Kuigi VAR vaatas olukorra veel üle, siis otsust ei muudetud, mis tähendas, et Essen tagas pääsu veerandfinaali.