Manchester United sai tabeli punaselt laternalt üllatuskaotuse

Manchester United - Sheffield United
Manchester United - Sheffield United Autor/allikas: SCANPIX/ZUMAPRESS.com

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas sündis kolmapäeval tõeline üllatustulemus, kui esikohale naasta soovinud Manchester United jäi koduväljakul 1:2 alla tabeli viimasele meeskonnale Sheffield Unitedile.

Manchester United vajas linnarivaalist Cityst mööda tõusmiseks võitu, aga oli enne kolmapäeva 19 mänguga vaid viis punkti kogunud Sheffield Unitedi vastu suuresti hambutu.

Kean Bryani pealöök viis külalismeeskonna 23. minutil juhtima, Inglismaa koondislane Harry Maguire vastas samaga 64. minutil. Veerand tundi enne lõppu võttis Oliver Burke'i löök aga Axel Tuanzebest rikošeti ja tõi Sheffieldi meeskonnale esimese võidu ManU üle pärast aastat 1992.

Sheffield tõusis kaheksa punkti peale, kuid jätkab viimasel kohal, Manchester Cityl avaneb laupäeval võimalus tabeli tipus vahe suurendada neljale punktile.

Thomas Tucheli esimene mäng Londoni Chelsea peatreenerina lõppes sündmustevaeselt, kui enamat ei suudetud väravateta viigist Wolverhamptoni vastu.

Everton ja Leicester mängisid 1:1 viiki, Burnley alistas 3:2 Aston Villa ning Brighton ja Fulham jätsid samuti väravad löömata.