Jurkatamm ja San Francisco võtsid võimsa teise poolaja toel kindla võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Taavi Jurkatamm
Taavi Jurkatamm Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

USA korvpalli üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis käis läinud öösel väljakul Taavi Jurkatamm, kelle kodumeeskond San Francisco Dons alistas 88:64 Portland Pilotsi.

Kodusaalis mänginud San Francisco jäi esimese 20 minuti järel nappi kahepunktilisse kaotusseisu, kuid teine poolaeg võideti lausa 47:21, vahendab Korvpall24.ee.

Algviisikus alustanud ja 29 minutit mänginud Jurkatamm panustas võitu üheksa punkti (kahesed 1/1, kolmesed 2/4, vabavisked 1/2), võttis kaks lauapalli, andis viis resultatiivset söötu, tegi kaks vaheltlõiget ning blokeeris kaks vastaste pealeviset. Lisaks kogunes eestlase arvele kaks pallikaotust ja neli isiklikku viga.