Pochettino jäi PSG-ga debüteerides võiduta ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mauricio Pochettino
Mauricio Pochettino Autor/allikas: SCANPIX / ZUMAPRESS.com

Prantsusmaa jalgpalli kõrgliigas piirdus suurfavoriit Pariisi Saint-Germain uue peatreeneri Mauricio Pochettino debüütmängus võõrsil St. Etienne'iga 1:1 viigiga.

Romain Hamouma viis St. Etienne'i 19. minutil juhtima ja kuigi Moise Keanil õnnestus juba kolm minutit hiljem viigistada, siis rohkest pallivaldamisest hoolimata ei suutnud PSG võiduväravat lüüa.

Prantsusmaal asus liidrikohale Lyoni Olympique, kes oli kodus parem Lensist 3:2. Positsioone pidi loovutama Lille, kes kaotas kodus Angers'ile 1:2.

Tabelitipp: 1. Lyon 39 punkti (18 mängust), 2. PSG 36 (18), 3. Lille 36 (18), 4. Rennes 32 (18), 5. Marseille 31 (16), 6. Monaco 30 (18), 7. Angers 30 (18), 8. Lens 27 (17).