Jurkatamm ei suutnud NCAA tugevaimat tiimi pidurdada, Jürgens võitis

Taavi Jurkatamm (34)
Taavi Jurkatamm (34) Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis olid möödunud öösel võistlustules mitmed Eesti korvpallurid.

Eestlaste osalusel toimunud mängudest pälvis enim tähelepanu kohtumine Taavi Jurkatamme koduvõistkonna San Francisco Donsi ja NCAA tippmeeskonna Gonzaga Bulldogsi vahel. Veidi enam kui minut enne avapoolaja lõppu oli San Francisco vaid kolme punktiga taga, kuid seejärel läksid võõrustajad oma teed. San Francisco kaotas poolaja 37:47 ja kogu mängu 62:85, kirjutab Korvpall24.ee.

Algviisikus alustanud Jurkatamm sai väljakul olla 17 minutit, kuid selle ajaga punktiarvet avada ei suutnud, eksides ühel kahepunktiviskel ja kahel kaugviskel.

Carlos Jürgensi kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles sõitis külla Omaha Mavericksile, kes alistati 95:83. Kohtumist pingilt alustanud Jürgens pääses väljakule 14 minutiks, kuid ühtegi pealeviset ei sooritanud.