Liigatabeli eelviimane klubi mängis Liverpooliga viiki

Liverpool - West Bromwich Albion Autor/allikas: SCANPIX / AFP

Inglismaa kõrgliiga liidermeeskond Liverpool pidi heitluses tabeli eelviimase klubi West Bromwich Albioniga leppima 1:1 viigiga.

Liverpool asus 12. minutil Sadio Mane tabamusest juhtima ja oli oodatult domineeriv pool, kuid teist korda skoorida ei õnnestunud ja Semi Ajayi (West Brom) 83. minuti värav tähendas kolme punkti asemel vaid üht.

Liverpooli kõrval pidi vaid viigiga leppima ka Tottenham Hotspur, kes mängis võõrsil Wolverhampton Wanderersiga samuti 1:1. Tanguy Ndombele (Tottenham) juba esimese minuti väravale vastas kohtumise lõpus Romain Saiss (Wolverhampton).

Samuti viigistasid pühapäeval West Ham United ja Brighton & Hove Albion (2:2). Ainsa võidu teenis Leeds United, kes oli kodus üle Burnleyst 1:0.

Tabelitipp: 1. Liverpool 32 punkti (15 mängust), 2. Everton 29 (15), 3. Leicester 28 (15), 4. Manchester United 27 (14), 5. Tottenham 26 (15), 6. Manchester City 26 (14), 7. Aston Villa 25 (13), 8. Chelsea 25 (15).