Valusa kaotuse saanud Baranovi koduklubi vireleb tabeli põhjas ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Nikita Baranov (nr 21)
Nikita Baranov (nr 21) Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Eesti jalgpallikoondise keskkaitsja Nikita Baranovi koduklubi Karmiotissa sai Küprose kõrgliiga 16. vooru kohtumises valusa kaotuse, kui Larnaca AEK-le tuli alla vanduda tulemusega 0:1.

Kohtumine paistis juba viigisadamasse tüürivat, kuid 89. minutil kasutas Larnaca poolt võimaluse ära prantslane Florian Taulemesse, kes oma meeskonna 1:0 juhtima viis. Järelejäänud aja jooksul Karmiotissa enam vastata ei suutnud, vahendab Soccernet.ee.

Baranov tegi kaasa kõik 90 minutit ning teenis 33. minutil ka kollase kaardi. Eestlase koduklubi seis on täbar - 14 meeskonna konkurentsis ollakse hetkel 11 punktiga 12. kohal. Esiliigasse langeva meeskonna kohast lahutab neid hetkel kolm punkti.