Ronaldo duubel aitas Juventuse kindla võiduni ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo Autor/allikas: SCANPIX/ZUMAPRESS.com

Itaalia jalgpalli kõrgliigas alistas valitsev meister Torino Juventus võõrsil Parma 4:0. Kalendriaasta 33. tabamuseni jõudis Cristiano Ronaldo.

Külalised Torinost asusid kohtumist juhtima Dejan Kulusevski 23. minuti väravast ja juba kolm minutit hiljem kahekordistati Cristiano Ronaldo tabamusest eduseis. Teisel poolajal lõi Juventus veel kaks väravat, kui 48. minutil oli taas täpne Ronaldo ja neli minutit enne normaalaja lõppu sai jala valgeks Alvaro Morata.

Juventus on nüüd kogunud 13 vooruga 27 punkti, jäädes ühe mängu vähem pidanud liider AC Milanist maha ühe silmaga. Torino meeskonnaga on veel ühel pulgal Milano Inter, kes pole enda 13. vooru kohtumist veel pidanud.

Fiorentina – Hellas Verona 1:1
Sampdoria – Crotone 3:1
Parma – Juventus 0:4