Jurkatamm püstitas valusas kaotusmängus isikliku söödurekordi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Korvpall
Korvpall Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Taavi Jurkatamme kodumeeskond San Francisco Dons sai USA korvpalli üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis ülivalusa kaotuse, kui võõrsil jäädi 70:72 alla California Golden Bearsile.

Kohtumist 39 minutit ja 20 sekundit juhtinud San Franciscole sai saatuslikuks California tagamängija Makale Foremani koos lõpusireeniga tabanud kolmepunktivise, kirjutab Korvpall24.ee.

Algkoosseisus alustanud Jurkatamme arvele kogunes 14 minutiga kaks punkti (kahesed 1/1, kolmesed 0/1), kolm lauapalli, meeskonna parimana viis korvisöötu ning viis viga, mis ta mängu lõpus pingile kukutasid. Korvisöötude arv tähistab eestlase jaoks uut ülikoolikarjääri rekordit.