Arsenal sai hooaja seitsmenda kaotuse, tabelitipud vääratasid ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Londoni Arsenali mängijad
Londoni Arsenali mängijad Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas sai pühapäeval jätku Londoni Arsenali kehv hooaja algus, kui kodumurul jäädi Burnleyle alla 0:1.

Kolmanda järjestikuse ja kokkuvõttes seitsmenda kaotuse teeninud Arsenal jäi 58. minutil vähemusse, kui punase kaardi teenis Granit Xhaka. Võõrustajate ebaõnn sai jätku veerand tundi hiljem, kui Burnley nurgalöögist saatis palli enda võrku Arsenali ründaja Pierre-Emerick Aubameyang.

Arsenal on 12 tänavu peetud kõrgliiga kohtumisest võitnud vaid neli, seejuures viimati oldi vastastest paremad 1. novembril, mil võõrsil saadi 1:0 jagu Manchester Unitedist. Viimasest viiest mängust on Londoni meeskond teeninud ühe punkti, seda väravateta viigist Leeds Unitega. Liigatabelis hoitakse 13 silmaga 15. kohta.

Oodatud tulemusi ei toonud pühapäev ka tabelitipu meeskondadele Tottenhamile ja Liverpoolile, kes mõlemad mängisid võõrsil 1:1 viiki. Tottenham ei suutnud alistada Crystal Palace'it, Liverpool Fulhami. Nii Tottenham kui Liverpool jätkavad 25 punktiga vastavalt esimesel ja teisel kohal. Neist punkti kaugusele tõusis Brightoni 3:0 alistanud Leicester City.

Southampton – Sheffield United 3:0
Crystal Palace – Tottenham Hotspur 1:1
Fulham – Liverpool 1:1
Arsenal – Burnley 0:1
Leicester City – Brighton & Hove Albion 3:0