Dortmund lasi endale kodumurul viis väravat lüüa ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Stuttgarti mängijad väravat tähistamas
Stuttgarti mängijad väravat tähistamas Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Saksamaa jalgpalli meistrivõistlustel tuli Dortmundi Borussial vastu võtta suur kaotus, kui kodus jäädi Stuttgartile alla 1:5.

Kohtumise avapoolaeg lõppes viigiliselt: esmalt avas penaltist skoori Silas Wamangituka (Stuttgart), ent siis viigistas Giovanni Reyna Dortmundi eest kuus minutit enne vaheaega seisu.

Teisel poolajal sai alguse suurem väravatesadu, kui külalised sahistasid Dortmundi võrku koguni neljal korral. Esmalt taastas Wamangituka Stuttgarti eduseisu, seejärel skoorisid kümne minuti sees veel Philipp Förster ja Tanguy Coulibaly. 5:1 lõppskoori vormistas teisel üleminutil Nicolas Gonzalez.

Liigatabelis jätkab 11 mänguga 19 punkti kogunud Dortmund kuuendana, edestades tabelinaaber Stuttgarti kahe silmaga.