Milan pööras kaheväravalise kaotusseisu kaheväravaliseks võiduks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

AC Milani mängijad
AC Milani mängijad Autor/allikas: SCANPIX/ZUMAPRESS.com

Jalgpalli Euroopa liigas jäi AC Milan Glasgow Celticu vastu 0:2 kaotusseisu, kuid lahkus koduväljakult siiski 4:2 võiduga.

Celtic läks Tom Rogici ja Odsonne Edouardi väravate järel 14. minutiks 2:0 juhtima, aga Hakan Calhanoglu ja Samuel Castillejo 24. ja 26. minuti väravate järel toodi tabloole 2:2 viik. Jens Petter Hauge viis võõrustajad viis minutit pärast teise poolaja algust juba juhtima ning lõppskoori vormistas 82. minutil Brahim Diaz.

Milan on H-grupis koos Prantsusmaa meeskonnaga Lille edasipääsu kindlustanud, viimases alagrupivoorus sõidab Itaalia hiid külla Praha Spartale.

Suurtest meeskondadest ei käinud kõige paremini edasipääsu juba kindlustanud Leicester City käsi, kes jäi võõrsil 0:1 alla Luganski Zorjale. K-grupi punase laternana jätkav Moskva CSKA kaotas sama skooriga Austria klubile Wolfsberger.

Tottenhami eest tegid neljapäeval skoori nii Gareth Bale, Heung-Min Son kui Dele Alli, kui LASK-i vastu ei suudetud enamat 3:3 viigist. Sellele vaatamata tagas Spurs J-grupist Antwerpeni kõrval edasipääsu. Londoni Arsenal kohtub Viini Rapidiga, Karl Jakob Hein meeskonna koosseisu ei kuulu.