Šoti hiid Celtic langes ungarlaste vastu Meistrite liiga konkurentsist ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Glasgow Celtic
Glasgow Celtic Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Jalgpalli Meistrite liiga kvalifikatsiooni teises ringis langes kolmapäeval konkurentsist Šotimaa suurklubi Glasgow Celtic, kes jäi Ungari meistrile Ferencvarosele alla 1:2.

Ungarlased asusid Glasgows peetud kohtumist juhtima juba seitsmendal mänguminutil, mil skoori avas David Siger. Celtic viigistas küll Ryan Christie 53. minuti tabamusest seisu, kuid Tokmac Chol Ngueni 75. minuti värav viis kolmandasse ringi Ungari meistrid.

Mullu jõudis Celtic kvalifikatsioonis kolmandasse ringi, kus jäi koondskooriga 4:5 alla Rumeenia klubile CFR Cluj. Eelnvas ringis oli Šoti klubi kahe mängu kokkuvõttes seljatanud Nõmme Kalju 7:0.

Teises ringis langes kolmapäeval konkurentsist ka Tallinna Flora alistanud Leedu meisterklubi Marijampole Suduva, kes jäi Tel Avivi Maccabile alla 0:3.