Tipneri karikasarjas toimumata jäänud lisaaeg mängitakse tagantjärele

Jalgpall
Jalgpall Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Meeste jalgpalli karikavõistluste 1/32-finaali Jõgeva SK Noorus-96 – Tallinna FC Hell Hunt kohtumisel mängimata jäänud lisaaeg peetakse tagantjärele Vaimastvere Arenal 12. augustil kell 19.00. Mängule sõitva võistkonna transpordi- ja staadioni kulud katab Eesti Jalgpalli Liit (EJL).

Karikavõistluste juhend näeb ette, et pärast viigilist normaalaja tulemust tuleb mängida 2x15 minutit lisaaega ja kui ka pärast seda on tulemus viigiline, lüüakse penalteid. Võistkonnad jäid 29. juuli kohtumises normaalajal 1:1 viiki, kuid kohtuniku eksimuse tõttu alustati kohe penaltiseeriaga. Sellest tulenevalt tühistas EJL toimunud penaltiseeria tulemuse ja mängu tuleb jätkata sealt, kust see pooleli jäi ehk lisaaja algusest.

Kui lisaaja jooksul võitjat ei selgu, selgitatakse võitja uute penaltilöökidega. Mängu jätkamisel võetakse aluseks Eesti 2020/21. aasta karikavõistluste juhendi punktis 23.3 toodud mängu jätkamise põhimõtteid.

Edasimängimisel alustatakse kohtumist seisult, mis oli mängu katkestamise hetkel. Samuti kehtivad kõik mängus seni tehtud otsused ja vahetused. Karikavõistlustel on lubatud lisaajal teha üks lisavahetus ehk neljas vahetus.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: