Atalanta kaotas koduväljakul olulisi punkte ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Atalanta kaotas koduväljakul AC Milanile punkte
Atalanta kaotas koduväljakul AC Milanile punkte Autor/allikas: SCANPIX/TT NYHETSBYRÅN

Itaalia jalgpalli kõrgliigas mängis Atalanta koduväljakul AC Milaniga 1:1 viiki. See on hea uudis Juventusele, kes sammub oma üheksanda järjestikkuse meistritiitli suunas.

Milan asus koduväljakul kohtumist juhtima 14. minutil Hakan Calhanoglu väravast. 12 minutit hiljem oli Atalantal võimalus viigistada, kuid Ruslan Malinovski jättis penalti realiseerimata. Bergamo klubi õnneks oli Duvan Zapata 34. minutil siiski täpne ning seisul 1:1 mängiti kohtumine lõpuni.

Liigatabelis on Atalantal kogutud 85 punkti, Juventusel 90. Enne viimast vooru oli just Atalanta meeskond tiitlikaitsjale kõige ohtlikum. Kuna AC Milani vastu mängiti viiki, siis tuleb Atalantal kõik järgmised mängud võita, et Juventusele vastu saada. Kui tiitlikaitsja peaks aga ühe kohtumise veel võitma, siis kroonitakse nemad üheksandat aastat järjest Itaalia meistriks. AC Milan on 60 punktiga kuuendal kohal.