Võistlustulle naasnud Valencia jäi kaheksandal üleminutil võidust ilma ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Valencia - Levante
Valencia - Levante Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Hispaania jalgpalli kõrgliigas tuli esimest korda pärast kolmekuulist pausi väljakule Valencia meeskond, kes mängis Levantega 1:1 viiki.

Kohtumise avapoolajal küll väravaid ei löödud, kuid põnevaks osutus teine kolmveerandtund, kus lisaks kahele väravale nähti kolme kollast ja üht punast kaarti.

Külalismeeskond Levante jäi ründaja Rogeri 74. minuti teise kollase kaardi järel vähemusse ning pärast Valencia mängumehe Rodrigo 89. minuti tabamust näidi ilma jäävat ka punktidest. Kohtumine sai aga tõeliselt dramaatilise lõpplahenduse, sest üleminutitel määrati videokorduse järel Levantele penalti, mille Gonzalo Melero kaheksandal lisaminutil ka realiseeris.

Levante teene jättis kasutamata Meistrite liiga kohta jahtiv Getafe, kes kaotas samal ajal võõrsil 1:2 Granadale. Liigatabelis jätkas Getafe 46 punktiga viiendal kohal, Valencia on 43 silmaga seitsmes. Granada jätkab kaheksandal (41 p) ja Levante 12 . (34 p) positsioonil.