Artur Pika koduklubi jätkas liigahooaega kaotusega lähikonkurendile ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Artur Pikk
Artur Pikk Autor/allikas: twitter.com/MiedzLegnic

Teisipäeva hilisõhtul jooksis Poola esiliiga 23. vooru raames väljakule Eesti koondise vasakkaitsja Artur Pikk, kelle koduklubi Legnica Miedz sai lähikonkurendilt kaotuse.

Miedz naasis koroonaviirusest tingitud mängupausilt juba eelmisel nädalal, kui väljakul käidi karikavõistluste veerandfinaali raames. Nüüd pääseti platsile ka liigas, ent tulemus oli sama. Täpselt nagu kaotati nädala eest 1:2 Varssavi Legiale, kaotati nüüd sama skooriga Mieleci Stalile, vahendab Soccernet.ee.

Võiduga tõusis Stal 44 punktiga tabeliliidriks, ent kuna lähikonkurentidel on veel selle vooru heitlused pidamata, võivad nad oma koha kaotada.

Artur Pikk kuulus Legnica klubi algkoosseisu ja tegi kaasa 87 minutit, mille järel toodi tema asemel väljakule 19-aastane ääreründaja Maciej Sliwa.

Teisipäeval käis treeningkohtumise raames väljakul ka Mattias Käidi koduklubi Domžale, kes leppis 4:4 (4:0) viiki Sloveenia madalama liiga klubi Brinje Grosupljega.