Kallaste klubi kaotas karika veerandfinaali lisaajal ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ken Kallaste
Ken Kallaste Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Ken Kallaste koduklubi Tychy kaotas Poola karikavõistluste veerandfinaalis Krakowi Cracoviale lisaajal 1:2.

Tychyl õnnestus lüüa viigivärav normaalaja viimasel minutil, aga vastased haarasid 115. minuti tabamusega poolfinaali pääsme. Kallaste vaatas kohtumist varupingilt, vahendab Soccernet.ee.

Poola karikasarjas on veel konkurentsis Artur Pika tööandja Legnica Miedz, kes läheb järgmise nädala kolmapäeval oma veerandfinaalis vastamisi kõrgliiga liidri Varssavi Legiaga.