Barcelona kasvandik kukutas Reali ja tõstis katalaanid ainuliidriks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1583664420000 | amCalendar}}
Real Betisi mängijad Cristian Tello võiduväravat tähistamas
Real Betisi mängijad Cristian Tello võiduväravat tähistamas Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliiga 27. voorus oli Barcelona laupäeval koduväljakul parem Real Sociedadist 1:0 ja tõusis Madridi Reali pühapäevase kaotuse järel meistrivõistluste liidriks.

Skoor Camp Nou staadionil püsis pikalt 0:0, aga kümmekond minutit enne lõppu mängis Real Sociedadi pallur oma karistusalas palli käega ja Lionel Messi realiseeris 81. minutil penalti.

Barcelona on kogunud 58 punkti ehk kahe võrra enam kui Madridi Real, kes jäi pühapäeva õhtul võõrsil 1:2 alla tabeli teise poolde kuuluvale Real Betisile.

Kodumeeskonna viis 40. minutil juhtima Sidnei, vahetult enne poolajavilet realiseeris Karim Benzema penalti, kuid patustas 82. minutil valesööduga, millele järgnes Barcelona akadeemiast sirgunud Cristian Tello võiduvärav.

Tabelis järgnevad liiderduole Sevilla 47, Getafe 46 ja Madridi Atletico 45 punktiga.

Toimetaja: Siim Boikov, Anders Nõmm