Inglismaa kõrgliigaklubi mängis karikasarjas maha 3:0 edu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Watford - Tranmere Rovers
Watford - Tranmere Rovers Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpallikarikavõistluste kolmandas ringis läks kõrgliigameeskond Watford juhtima 3:0, aga lubas kolmandas divisjonis mängival Tranmere Roversil viigistada.

Väravad debütandilt Tom Dele-Bashirult, Nathaniel Chalobahilt ja Roberto Pereyralt viisid Watfordi juba 34. minutiks 3:0 juhtima, kohtumise lõpp kuulus aga külalismeeskonnale.

Connor Jennings vähendas 65. minutil kaotusseisu kaheväravaliseks, Emmanuel Monthe oli täpne 13 minutit hiljem ja Paul Mullini penalti kindlustas Tranmere'ile koduse korduskohtumise.

Teistest tippmeeskondadest ei suutnud Newcastle enamat 1:1 viigist samuti kolmandas divisjonis mängiva Rochdale'i vastu, Aston Villa jäi 1:2 alla Fulhamile ja Brighton 0:1 Sheffield Wednesdayle.