Meistrite liiga: Barcelona tagas edasipääsu, Liverpool ja Napoli peavad veel pingutama ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Lionel Messi mängis Barcelona võidumängus olulist rolli
Lionel Messi mängis Barcelona võidumängus olulist rolli Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jalgpalli Meistrite liiga alagrupiturniir järkus viienda vooruga. Edasipääsu 16 parema sekka tagas Barcelona. Viiki mänginud Liverpool ja Napoli peavad veel selle nimel pingutama.

F-alagrupi kohtumises alistas Barcelona kodus Borussia Dortmundi tulemusega 3:1. Väravate autoriteks olid võitjate ridades Luis Suarez, Lionel Messi ja Antoine Griezmann. Messi seejuures andis mõlemale teisele väravale resultatiivse söödu. Dortmundi ainsa värava lõi 19-aastane Jadon Sancho.

Milano Inter sai samas alagrupis jagu Praha Slaviast samuti 3:1 ning säilitas sellega edasipääsemise lootused.

E-alagrupis mängisid Liverpool ja Napoli 1:1 viiki, mis tähendab, et kergemalt ei saa veel kumbki hingata. Napoli viis esimesel poolajal juhtima Dries Mertens, Liverpooli eest viigistas teisel poolajal Dejan Lovren.

Samas alagrupis alistas Salzburg võõrsil Genki tulemusega 4:1 ning jättis sellega endale alles teoreetilise võimaluse edasipääsuks.

G-alagrupi liider Leipzig tuli koduväljakul kaotusseisust välja alles lisajal ning mängis Benficaga 2:2 viiki. Kuna vastasest jagu ei saadud, siis jätkamine 16 parema seas ei ole veel sada protsenti kindel. Peterburi Zenit alistas koduväljakul Lyoni 2:0 ning jättis endale samuti võimalused edasipääsemiseks alles.

H-alagrupis mängisid Valencia ja Chelsea 2:2 viiki ning Ajax alistas võõrsil Lille meeskonna tulemusega 2:0.